Kas yra CRM – klientų valdymo sistema

CRM kas tai? CRM yra ryšių su klientais valdymo sistema.

Kas yra CRM? Anglų kalba CRM reiškia “Customer Relations Management” santrumpą (klientų valdymo sistema). Klasikiniu būdu CRM suskaičiuoja ir primena apie visą komunikaciją, kurią jūs įmonės vardu teikiate savo klientams – visus skambučius, susitikimus ir atliekamas darbo užduotis.


 

CRM naudojimo pavyzdys

Paprastas pavyzdys – ar jums kada nors teko skambinti į klientų aptarnavimo centrą, kur turite prisistatyti, atsakyti į daugybę klausimų apie tai, kas jūs esate ir kokį prietaisą turite, ir kokia yra problema? Tuomet jus sujungia su kitu specialistu, kuriam dar kartą turite papasakoti tą patį? Tai gana erzina, ir tikriausiai ši įmonė neturi klientų aptarnavimo programos, kuri leistų nustatyti jūsų tapatybę, kad jie jau iš anksto žinotų, kas jūs esate, kas jums buvo įdiegta ir su kokiomis problemomis anksčiau esate susidūrę.

 

Ką dar atlieka CRM?

Šis pavyzdys iliustruoja tik vieną iš nedaugelio situacijų. Scoro CRM gali daug daugiau – ji jums pasakys, kada turite kam nors paskambinti ir ką šiandien turite padaryti. Jūsų klientų duomenų bazėje bus išsisaugojusi visa bendravimo istorija – įskaitant ir tą, kuri buvo pradėta dar prieš jus. Tokiu būdu jūsų klientai jaus, kad jūs rūpinatės jais, žinote jų poreikius ir sugebate tinkamai atlikti užduotis.

Naudodamiesi Scoro CRM ir tuo pačiu metu kalbėdami su klientu telefonu, jūs galite paruošti ir nusiųsti jam pasiūlymą tiesiai iš sistemos, susitarti dėl tolesnių veiksmų ir pažymėti sistemoje darbus, kurie turi būti atlikti. Niekas nebus pamiršta. Šiuos darbus jūs galėsite perduoti savo kolegoms ir prižiūrėti, ar viskas atlikta laiku. Sistema suskaičiuos visą realiai sunaudotą laiką ir jūs tiksliai žinosite, kiek jūsų klientai sumoka ir kiek tai kainuoja. Jei turite šiuos duomenis, verslą kurti ir planuoti yra kur kas lengviau.

Video – Kas yra Scoro CRM sistema

CRM demo. Išbandykite patys!

Vis dėlto Scoro CRM gali daug daugiau. Mums bus malonu susitikti su jumis ir parodyti sistemą, papasakoti apie jos galimybes ir netgi pademonstruoti, kaip būtent jūsų įmonė su jos pagalba galės dirbti greičiau, geriau ir efektyviau. CRM kas tai – išbandykite sistemą patys! Išbandyti nemokamą CRM demo versiją!

Daugiau informacijos apie CRM anglų kalba

Scoro CRM sprendimas

Sužinokite daugiau apie Scoro CRM sprendimą

Kiek kainuoja CRM?

CRM kaina: Klientų valdymo sistemos kainos.

Išbandyti klientų valdymo programa

Nemokamas CRM bandymas